Ludzie

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

30 kwietnia 2015
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut...
30 kwietnia 2015
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut...

ZAREJESTUJ SIĘ

Nie czekaj, zarejestruj się już dziś!

Najlepszych absolwentów zatrudniamy

w Raiffeisen Polbank

SCHOOL OF FINANCE

DOŁĄCZ DO SCHOOL OF FINANCE

I ZDOBĄDŹ PRACĘ W ŚWIECIE FINANSÓW

Zajęcia w ramach School of Finance będą prowadzone przez ekspertów Core Business Institute oraz współprowadzone przez specjalistów i menedżerów Raiffeisen Polbank. Dzięki Nim Uczestnicy będą mieli możliwość pozyskania rzetelnej, praktycznej i cennej wiedzy zarówno dotyczącej wyzwań w pracy, produktów, sytuacji na rynku, czy potrzeb Klientów, ale przede wszystkim na temat metod działania Raiffeisen Polbank oraz możliwości rozwoju kariery w Banku.

Wieloletni praktyk biznesu zajmujący kluczowe pozycje menedżerskie w działach handlowych organizacji polskich i zagranicznych. Lider, ekspert oraz menedżer realizujący projekty wdrożeniowe zakończone ponadprzeciętnym wzrostem efektywności sprzedażowej i finansowej przedsiębiorstw. Z sukcesem przeprowadził dziesiątki procesów negocjacyjnych na szczeblach central, dotyczących nawiązywania i rozwijania współpracy oraz w zakresie sprzedaży spółek. Współtworzył programy restrukturyzacyjne działów sprzedaży.

Specjalizuje się w doradztwie strategicznym i szkoleniach z zakresu podnoszenia efektywności działań sprzedażowych i wdrażania standardów pracy na wszystkich poziomach organizacji. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej oraz studiów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego.

W realizowanych projektach szczególną wagę przywiązuje do budowania kultury współpracy w organizacjach, gdzie przywództwo i podążanie za liderami jest jednym z kluczowych elementów sukcesu firmy.

Jacek Słoma

Pracownik Szkoły Głównej Handlowej w Instytucie Kapitału Ludzkiego. Prowadzi studia podyplomowe w SGH. Obecnie Partner i współzałożyciel Core Business Institute. Ekspert od 18 lat działający w środowisku HR. W doradztwie pracował w Neumann Management Institute, był współzałożycielem HRK Partners S.A. Był Dyrektorem Personalnym w Grupie MCX. Budował narzędzia zarządzania Kapitałem Ludzkim oraz prowadził liczne projekty z obszaru budowy i optymalizacji organizacji. Obszary jego specjalizacji to budowanie strategii HR oraz projektowanie efektywnych systemów wynagrodzeń i rozwiązań motywacyjnych.

Jego doświadczenie obejmuje też doradztwo w projektach rozwoju (budowa systemów kompetencyjnych, ocen okresowych oraz narzędzi AC/DC) oraz realizację projektów zarządzania zmianami na poziomie regulacji prawnych (państwa), grup przedsiębiorstw i organizacji publicznych, poszczególnych przedsiębiorstw i grup pracowników. Prowadził badania porównawcze w zakresie systemów wynagradzania dla ponad 500 przedsiębiorstw w Polsce.

Prowadził szereg konferencji oraz sympozjów. Jest autorem wielu książek i publikacji o tematyce Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Współpracuje z licznymi organizacjami oraz uczelniami, jest doradcą w administracji państwowej.

Tomasz Rostkowski 

Marcin Witkowski 

Ekspert, pasjonat i praktyk wprowadzania skutecznych zmian w organizacjach komercyjnych i publicznych. Posiada ugruntowane doświadczenie w realizacji projektów doradczych i wdrożeniowych, o potwierdzonych rezultatach z zakresu wprowadzania i modyfikacji systemów zarządzania, a także w obszarach strategii rynkowo-sprzedażowych. Pełnił funkcje menedżerskie na poziomie członka zarządu, dyrektora personalnego oraz menedżera ds. rozwoju biznesu. Obecnie jest związany z Core Business Institute jako ekspert i kierownik projektów.

Autor publikacji naukowych w obszarze zarządzania zmianami organizacyjnymi. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej o specjalizacjach zarządzanie strategiczne oraz finanse przedsiębiorstwa. Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską z zakresu zarządzania zmianami, stale współpracując z dużymi organizacjami wprowadzającymi dynamiczne zmiany proefektywnościowe.

DOŁĄCZ DO SCHOOL OF FINANCE POWERED BY RAIFFEISEN POLBANK
I ZDOBĄDŹ PRACĘ W ŚWIECIE FINANSÓW!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Jacek Nowacki

Ekspert od 20 lat działający w środowisku HR. Był Managerem w międzynarodowych firmach doradczych – Neumann Management Institute oraz PwC Polska. Był współzałożycielem i Partnerem w firmach doradczych - HRK Partners S.A i Advanced Management Institute. Był doradcą zarządu d.s. organizacji w Grupie MCX. Posiada międzynarodowy certyfikat PwC w zakresie pomiaru efektywności Saratoga Human Capital Benchmarking. Jego doświadczenia obejmują również ponad 5-letnie prowadzenie projektów badawczych dotyczących pomiaru efektywności dla ponad 100 firm w Polsce oraz za granicą. Od lat specjalizuje się w budowie i analizach systemów motywacyjnych, audytach systemów zarządzania HR oraz ich wdrażaniu, prowadził szkolenia oraz warsztaty wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu HR. Uczestniczył w projektach planowania zatrudnienia, prowadził wiele rekrutacji na stanowiska menedżerskie (różnego szczebla) oraz specjalistyczne. Prowadził liczne projekty badawcze (raporty płacowe) z zakresu wynagrodzeń – regionalnie i branżowo (kilkanaście branż, ponad 500 klientów). Brał udział w projektach wprowadzaniu zmian w organizacjach.

Rostysława Pona

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne. Praktyczną wiedzę i doświadczenie zdobyła podczas realizacji różnorodnych projektów doradczych i wdrożeniowych z zakresu analiz rynkowych oraz budowy strategii przedsiębiorstw. Cechuje ją wysoka skuteczność w budowie systemów motywacyjnych oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań zarządczych, które przekładają się na większą skuteczność realizacji celów organizacji. Posiada doświadczenie na stanowiskach menedżerskich, m.in. pełniła funkcję Członka Zarządu odpowiedzialnego za działanie finansowe i HR-owe.

Absolwent kierunku Finanse i Rachunkowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz międzynarodowego programu kształceniowego na QUT Business School w Australii. Przeszedł przez 9 poziomów egzaminów niezbędnych do zdobycia kwalifikacji Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). Przed rozpoczęciem pracy w CBI zdobywał doświadczenie zawodowe w dziedzinie finansów m.in. w Citi Handlowy oraz Deloitte Advisory. Specjalizuje się w finansach przedsiębiorstwa w zakresie rachunku efektywności, zarządzania ryzykiem, strategiach restrukturyzacyjnych i modernizacyjnych stymulujących wzrost przedsiębiorstwa, ze szczególnym naciskiem na poprawę efektywności finansowej. Głównym przedmiotem jego zainteresowań są zagadnienia związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstw, ich strategią finansową, źródłami finansowania, kształtowaniem struktury kapitału, zarządzaniem płynnością finansową oraz szeroko rozumianymi aspektami zarządzania kapitałem ludzkim z ukierunkowaniem na dział sprzedaży.

Marcin Gul

DOŁĄCZ DO SCHOOL OF FINANCE POWERED BY RAIFFEISEN POLBANK

I ZDOBĄDŹ PRACĘ W ŚWIECIE FINANSÓW